ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14299498
*
nr 1429 9498
Spegel
Teak, Fröseke, 123x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 november 2021
kl 18:12:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/10 18:03:19
1
100 kr
1/11 01:20:31
2
150 kr
1/11 14:47:19
3
500 kr
1/11 15:37:42
4
300 kr
1/11 15:37:42
3
350 kr (Budbetjänt)
1/11 16:23:59
1
400 kr
1/11 16:23:59
3
450 kr (Budbetjänt)
1/11 16:24:46
1
500 kr
1/11 16:24:46
3
500 kr (Budbetjänt)
1/11 16:26:06
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:26
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
-
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:54
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1429 9498
Spegel
Teak, Fröseke, 123x39 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 november 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/10 18:03:19 | 1 | 100 kr |
1/11 01:20:31 | 2 | 150 kr |
1/11 14:47:19 | 3 | 500 kr |
1/11 15:37:42 | 4 | 300 kr |
1/11 15:37:42 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
1/11 16:23:59 | 1 | 400 kr |
1/11 16:23:59 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
1/11 16:24:46 | 1 | 500 kr |
1/11 16:24:46 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
1/11 16:26:06 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:26 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05 -
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:17 -
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:54 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:14